Veľkolepé finále sa konať nebude: Kto napokon ovládne prestížnu Copa América?

Juhoamerický šampionát sa tento rok koná v Brazílií a domáca reprezentácia bez problémov postúpila zo skupiny A, ktorú aj vyhrala. Do štvrťfinále sa prebojovali všetci väčší favoriti, vrátane Argentíny, Uruguaju či Kolumbie. Práve tieto tímy sú favoritmi štvrťfinálových zápasov.

Jedno je však isté. Podľa mnohých dva najlepšie tímy – Brazília a Argentína, sa ale vo finále nepredstavia. Pavúk je daný, a ak obaja postúpia, v semifinále si zahrajú proti sebe. Na Brazíliu čaká Paraguaj, na Argentínu zase Venezuela. Druhý finalista vzíde z kvarteta Uruguaj, Kolumbia, Peru a Čile.

Podľa bookmakerov je najväčším favoritom aj naďalej Brazília, Argentína sa kvôli svojmu “umiestneniu v pavúku” prepadla z hľadiska kurzov z druhého na štvrté miesto. Analýza stávkových spoločností ale predbežne napovedá, že “Messiho” Argentíne sa príliš neverí, dokonca viac ľudí vraj verí celkovému triumfu napríklad aj Čile.Každopádne, najviac ľudia veria Brazílii, ktorá je s deviatimi titulmi treťou najúspešnejšou krajinou Copa Amérika, posledný triumf však zaznamenala ešte v roku 2007, keď jej kapitánom bol Gilberto SIlva. Z dnešného kádra si šampionát pamätá len Dani Alves, hviezdou bol vtedy 6-gólový Robinho. Len doplním, že taká Argentína čaká na titul od roku 1993.

Kto podľa vás vyhrá Copa América 2019?

View Results

Loading ... Loading ...

Páčil sa vám príspevok a ešte nie ste fanúšikom stránky Futbalinak.sk? Zmeňte to hneď teraz >>> TU<<<.


Zdroj: Skysports.com | Foto: Twitter

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *