Tomáš Digaňa s druhou nulou v rade: Tentokrát zlikvidoval aj pokutový kop súpera!

Dubničania vyhrali tretíkrát v prebiehajúcej sezóne na nulu (čo sa im v uplynulej sezóne podarilo len dvakrát). Po domácich triumfoch 1:0 nad Šamorínom v 1. kole a Púchovom v 5. kole si po prvýkrát pripísali podobný kúsok aj na ihrisku súpera. Mimochodom, čisté konto v hosťujúcom zápase si neudržala Dubnica ani raz ani v minulej sezóne (naposledy ešte v júni 2017 v Beluši vrámci 3. ligy západ, kde vonku neinkasovala hneď v jedenástich prípadoch).

Dubnica vyhrala v sobotu 24. augusta na pôde juniorky Slovanu 0:2, keď na góly Róberta Štefánka z 12. a 62. minúty mohol v 66. minúte odpovedať 23-ročný Martin Hubert. Jeho úmysel však dokonale vystihol Tomáš Digaňa, ktorý si poradil aj s ďalšími strelami domácich a drží si nepriestrelnosť už 226 minút.

Zmarený pokutový kop:

Najbližšie sa Tomáš Digaňa s veľkou pravdepodobnosťou postaví do brány proti Podbrezovej, ktorá v uplynulej sezóne hrala Fortuna ligu. Teraz jej však so šiestimi bodmi patrí desiata priečka, len dva body od zostupových pozícii.

Zdroj|Video: Futbalnet, Streamable