Prestupové novinky v kabíne Realu Madrid: Čo bude s Marcelom, Viniciom či Jamesom?

Real Madrid po tragickej sezóne 2018/19 bude musieť v tej nasledovnej poriadne zabrať, aby jeho fanúšikovia pozabudli, koľko utrpenia museli zniesť. Po nie práve výraznej aktivite na prestupovom trhu v predošlých prestupových obdobiach tentokrát opäť Real začína hýriť aktivitou, no nebude to všetko len o posilách…

Tie už prišli tri, pričom celkovo stáli viac než dvesto miliónov eur. Jednalo sa o Edena Hazarda, Luku Joviča a Edera Militaa. Kto ďalší posilní tretí tím uplynulého ročníka La Ligy nevedno, no je jasné, že prestupovať sa nebude len na trase do klubu. Na “odstrel” má byť hneď niekoľko veľmi zaujímavých hráčov. Špekulácie sa točia okolo Asensia, Isca, Marcela, Jamesa, Balea, Navasa a ďalších.

Z vyššie menovaných sa podľa najčerstvejších správ bude z klubu definitíve porúčať James Rodriguez, ktorý v ostatných dvoch sezónach hosťoval v Bayerne. Ten opciu na trvalý prestup nevyužije, no ani Real mu neplánuje dávať ďalšie šance. Klub zaňho údajne stanovil cenu na úrovni 45 miliónov eur, čo je na dnešné pomery relatívne prijateľná cena.

Nejasnosti najmä v zime panovali okolo zotrvania legendárneho Marcela, ktorý háji ľavú stranu defenzívy Realu už viac než desaťročie a podľa mnohých je vôbec najlepším krajným obrancom tohto obdobia. Jeho púť mala pokračovať v Juventuse, no tieto informácie boli dementované a všetko nasvedčuje jeho ďalšiemu pôsobeniu v Madride, aspoň to tvrdí portál ESPN. A rovnako tak v klube má pokracovať vraj aj Isco či Luka Modrič.Ale čo jeden z najväčších talentov súčasnosti Vinícius Junior? Šikovný brazílsky krídelník má za sebou dlhodobú absenciu zavinenú vážnym zranením väzov v kotníku. Posledné kolá však opäť hrával a Zidane pre miestne médiá absolútne vylúčil, že by Brazílčana nechal odísť na hosťovanie. „Šanca na jeho odchod je nulová,“ zneli trénerove slová. Ktorí hráči sa teda budú na nejakú dobu, prípadne natrvalo z Madridu sťahovať, je teda vo hviezdach.

Páčil sa vám príspevok a ešte nie ste fanúšikom stránky Futbalinak.sk? Zmeňte to hneď teraz >>> TU<<<.

Zdroj: ESPN.com, Goal.com | Foto: Twitter

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *