La Liga 2019/20: Takto vyzerá oficiálny rozpis prvých kôl blížiacej sa sezóny!

Titul bude obhajovať FC Barcelona, súťaž bude bez zostupujúceho tria Girona, Huesca, Vallecano, naopak, nováčikmi sú Osasuna, Granada a Mallorca. Bude zaujímavé sledovať, či sa niekomu podarí narušiť 7-ročnú hegemóniu tria FC Barcelona, Real Madrid a Atlético Madrid, počas ktorej sa nik iný neumiestnil v TOP3.
Sezóna odštartuje cez víkend 17./18. augusta, do konca prestupového obdobia (do prelomu augusta a septembra, resp. pred reprezentačnou pauzou) sa odohrajú aj ďalšie dve kolá. Obhajca trofeje bude chcieť svoje úspešné ťaženie odštartovať na pôde nepríjemného Bilbaa a právom ho možno označiť za šláger 1. kola. Domácu premiéru na Camp Nou si šampión odbije proti Betisu a pred reprezentačnou prestávkou sa Messi a spol. vydajú na pdu nováčika z Osasuny.

Real Madrid, posilnený o Hazarda či Joviča na úvod sezóny pocestuje do “Lobotkovej” Celty, následne zohrá domáci duel porti Valladolidu a pocestuje na pôdu Villarrealu. Ani Real pochopiteľne iný, ako 9-bodový úvod nebude chcieť zažiť.

Veľmi krušné chvíle zažije Lobotka a jeho Celta, veď po zápase proti Realu Madrid ich čakajú zápasy s Valenciou a Sevillou, veda s kandidátmi na boje o TOP4.

1. kolo
2. kolo

3. kolo

Len doplním, že El Clásicá budú na programe v 10. a 26. kole, predbežnými hracími dňami sú 27. október (v Barcelone) a 1. marec (v Madride).Páčil sa vám príspevok a ešte nie ste fanúšikom stránky Futbalinak.sk? Zmeňte to hneď teraz >>> TU<<<.


Zdroj|Foto: Twitter, Laliga.es

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *