Impozantná premiéra mladíka Rodryga: Týmto gólom si rozhodne získal srdcia fanúšikov! (VIDEO)

Stále len 18-ročný Rodrygo sa stal 1. júla oficiálne posilou Realu Madrid a už si stihol otvoriť svoj gólový účet v jeho drese. Hoci sa nejednalo o gól súťažný, určite si ho bude nielen on dlho pamätať.

Real Madrid síce v priateľskom zápase vrámci Medzinárodného pohára majstrov prehral s Bayernom 1:3, no v týchto zápasoch o výsledok úplne nejde. Zidane vyskúšal v zápase kompletné dve jedenástky, pričom sa v bielom drese predstavili okrem Rodryga aj ďalšie zvučné posily ako Hazard, Jovič, Mendy či Kubo. Každý hráč dostal na ukázanie schopností 45 minút, keďže cez prestávku došlo k jedenástim striedaniam.

Rodrygo dostal šancu medzi náhradníkmi a aj vďaka tomu sa mohol v 84. minúte oprieť do lopty z priameho kopu zo zaujímavej pozície. V tom čase totižto neboli na ihrisku Hazard, Isco, Kroos, Asencio, Benzema či Marcelo. A Rodrygo svoju šancu nepremárnil a tretieho brankára Bayernu Hoffmana nechytateľne prekonal.

Rodrygo – gól na 1:3

Páčil sa vám príspevok a ešte nie ste fanúšikom stránky Futbalinak.sk? Zmeňte to hneď teraz >>> TU<<<.