Fanúšik Liptákov neuniesol (chybný?) verdikt: Rozhodcu chcel suspendovať na dva zápasy! (VIDEO)

V zápase 10. kola druhej najvyššej ligy sa na Liptove predstavil líder súťaže z Dubnice, ktorý v predošlom kole vyhral 2:1 nad Skalicou po dvoch premenených pokutových kopoch. Najmä o druhom pokutovom kope sa diskutovalo aj na rôznych FB stránkach a zrejme to neuniklo ani jednému z fanúšikov Liptovského Mikulášu. Ten ešte desať minút pred koncom držal aspoň bod, napokon prišiel aj o ten…

Za stavu 1:2 v 87. minúte rozhodca odpískal domácemu Richardovi Nemergutovi útočný faul, z následnej akcie strelili Dubničania bleskurýchly gól, ktorým potvrdili svoje víťazstvo. Vďaka tomu, že kamera bola blízko fanúšika, ktorý len ťažko túto situáciu niesol, je zaznamenaný celkom zaujímavý komentár na adrseu rozhodcu, ktorým bol v tomto prípade Ľuboš Kačenga.