Dubnica osamostatnená na čele II. ligy: Takto rozložila húževnatú ružomberskú rezervu (Zostrih gólov)!

FK Dubnica aj napriek odchodu dôležitých hráčov podáva solídne výkony a aktuálne po zaváhaní Popradu a Petržalku okupuje bez straty bodu prvú priečku. A treba dodať, že zaslúžene, veď po tretíkrát v rade strelil mladý celok štyri góly. Tentokrát Považanov nezastavila ani prekážka v podobe ružomberskej rezervy, ktorá mala po troch kolách šesť bodov.

Skóre otváral už po troch minútach Martin Janco, na čo domáci rýchlo zareagovali. Po dvadsaťminútovke bez gólu sa behom pár minút vlnila sieť za brankármi trikrát, polčas bol 2:3. Gólová bodka padla už v 53. minúte. Za zmienku z tohto zápasu stojí aj fakt, že v 18-členných nomináciách trénerov sa nenachádzal ani jediný legionár!

Góly: 10. Dopater, 44. Almaský – 3. Janco, 33. Vaculík, 41. Václav, 53. Čurik